הוראה מתקנת באנגלית

הוראה מתקנת באנגלית – כדי לעזור ללמוד שפה חדשה

הוראה מתקנת באנגלית היא שיטת למידה המסייעת בידי התלמידים להתגבר על הקשיים המאפיינים למידת שפה חדשה. הוראה מתקנת באנגלית עוזרת ללומדים להתגבר על לקויות למידה שונות והיא כוללת שיטות מיוחדת כמו משחק, תרגילי כתיבה, אמצעי שינון מגוונים ועוד.

הוראה מתקנת באנגלית – כי כל אחד יכול ללמוד שפה חדשה

ילדים בעלי לקויות למידה הם אינם ילדים עצלנים שלא אוהבים ללמוד. אלו ילדים בעלי מגבלות, אשר בדרך כלל משקיעים מאמצים רבים בלימודים, אך לא נושאים פירות. הוראה מתקנת באנגלית עוזרת לילדים האלו לקצור את פירות ההשקעה. באמצעות שיטות מיוחדות הם ידעו איך להתמודד עם הקשיים, להצליח ולרכוש את השפה החדשה כמו שאר הילדים בכיתה.

הוראה מתקנת באנגלית אינה פותרת את הבעיה של לקויות הלמידה, היא רק מלמדת את הילדים איך להתגבר על הבעיה.

הוראה מתקנת באנגלי מתבצעת על ידי מורים שהוכשרו גם ללמד אנגלית ובנוסף, הם גם עברו הכשרה מיוחדת בשיטות הלימוד של הוראה מתקנת.

כבר בגיל צעיר, מיד עם תחילת הלימוד של השפה החדשה אפשר לאתר לקויות למידה. הילדים בעלי לקויות הלמידה מתקשים בקריאת אנגלית, בכתיבה, בדיבור ומתקשים לזכור את המילים החדשות. ככל שמקדימים ללמוד הוראה מתקנת באנגלית, כך סיכויי ההצלחה גדלים. לעתים, בחלוף השנים קשה לתקן לקויות למידה, במיוחד ברכישת שפות.

הוראה מתקנת באנגלית עוזרת לילד לרכוש את השפה בדרכים יצירתיות. הלימודים מותאמים לקצב האישי של כל תלמיד ולרמת הקשיים שאותם הוא חווה. באמצעות הוראה מתקנת באנגלית יצליח הלומד לרכוש טכניקות ייחודיות, טכניקות שאותן התקשה ללמוד בכיתה הרגילה.

הוראה מתקנת באנגלית מחזקת את הביטחון העצמי של התלמיד ומשפרת את מעמדו בכיתה ובחברה, גם בגילאים מבוגרים יותר. הצלחה בלימוד השפה מקנה לכל אחד את התחושה שהוא כמו כולם, גם לו יש כישורים ויכולות של רכישת שפות זרות.